Menu
Kommende udekampe
August 2022
10.
onsdag
18.30
Kværkeby IF
-
Kvinder
Senior
8-Kvindesenior 1 - Efterår • Pulje 6
Kværkeby Stadion
AIK 65 Strøby Fodbold
Kværkeby Stadion
11.
torsdag
18.00
Vetterslev-Høm GF
-
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 3 (10) Efterår • Pulje 6
Vetterslev Stadion
AIK 65 Strøby Fodbold
Vetterslev Stadion
13.
lørdag
10.00
Solrød FC
-
Herrer
U15
U15 Drenge 3 (08) Efterår • Pulje 3
Solrød Idrætscenter
AIK 65 Strøby Fodbold
Solrød Idrætscenter
13.
lørdag
11.30
Nykøbing IF
-
Herrer
U16
U16 Drenge 2 (07) Efterår • Pulje 2
Kongeengen
AIK 65 Strøby Fodbold
Kongeengen
16.
tirsdag
17.30
Holmegaard GB (2)
-
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 4 (10) Efterår • Pulje 6
Holmegårdhallen
AIK 65 Strøby Fodbold
Holmegårdhallen
17.
onsdag
19.00
Siff, Solrød
-
Herrer
M+40
8-M+40 2 - Efterår • Pulje 6
Jersie-Hallen
AIK 65 Strøby Fodbold
Jersie-Hallen
17.
onsdag
19.00
Solrød FC
-
Herrer
U11
U11 Drenge 2 8-mands (12) Efterår • Pulje 4
Solrød Idrætscenter
AIK 65 Strøby Fodbold
Solrød Idrætscenter
18.
torsdag
18.00
Hårlev BK
-
Kvinder
U14
U14 Piger 8-mands 2 (09) Efterår • Pulje 3
Hårlev BK
AIK 65 Strøby Fodbold
Hårlev BK
20.
lørdag
11.00
FS Hashøj - Skælskør Pigefodbold
-
Kvinder
U12
U12 Piger 3 8-mands (11) Efterår • Pulje 4
Sørbyhallen
AIK 65 Strøby Fodbold
Sørbyhallen
20.
lørdag
12.00
Køge Union
-
Herrer
Senior
Serie 4 - Efterår • Pulje 11
Ellemarkskolens bane
AIK 65 Strøby Fodbold
Ellemarkskolens bane
20.
lørdag
13.00
Ejby IF 1968
-
Herrer
Senior
Serie 2 • Pulje 4
Ejby Friluftscenter
AIK 65 Strøby Fodbold
Ejby Friluftscenter
20.
lørdag
13.30
Nykøbing FC
-
Herrer
U14
U14 Drenge 1 (09) Efterår • Pulje 2
NFC Anlæg Syd
AIK 65 Strøby Fodbold
NFC Anlæg Syd
21.
søndag
12.00
Hareskov IF / Farum BK
-
Kvinder
U18
U18 Piger 2 (05-06) Efterår • Pulje 1
Birkevang
AIK 65 Strøby Fodbold
Birkevang
23.
tirsdag
18.45
Køge BK
Hallen omkl. 4
-
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 4 (10) Efterår • Pulje 6
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
Bane 13
AIK 65 Strøby Fodbold
Hallen omkl. 3
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
Bane 13
24.
onsdag
19.00
Bjæverskov IF "Frem"
-
Kvinder
U12
U12 Piger 3 8-mands (11) Efterår • Pulje 4
Bjæverskov Stadion
AIK 65 Strøby Fodbold
Bjæverskov Stadion
25.
torsdag
18.00
Karise IK
-
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 3 (10) Efterår • Pulje 6
Karise Stadion
AIK 65 Strøby Fodbold
Karise Stadion
31.
onsdag
18.45
Solrød FC
-
Herrer
M+40
8-M+40 2 - Efterår • Pulje 6
Solrød Idrætscenter
AIK 65 Strøby Fodbold
Solrød Idrætscenter
31.
onsdag
18.45
Nykøbing FC
-
Kvinder
U14
U14 Piger 8-mands 2 (09) Efterår • Pulje 3
NFC Anlæg Syd
AIK 65 Strøby Fodbold
NFC Anlæg Syd
31.
onsdag
19.00
Fløng-Hedehusene
-
Kvinder
Senior
8-Kvindesenior 1 - Efterår • Pulje 6
Hedehusene Idrætspark
AIK 65 Strøby Fodbold
Hedehusene Idrætspark
September 2022
3.
lørdag
10.00
Hillerød Fodbold
-
Kvinder
U18
U18 Piger 2 (05-06) Efterår • Pulje 1
Hillerød Stadion
AIK 65 Strøby Fodbold
Hillerød Stadion
3.
lørdag
10.00
Køge BK
Omkl. 2
-
Herrer
U11
U11 Drenge 2 8-mands (12) Efterår • Pulje 4
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
Beierholm Banen - Nord / 8 mands
AIK 65 Strøby Fodbold
Omkl. 1
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
Beierholm Banen - Nord / 8 mands
3.
lørdag
12.00
Herlufsholm GF
-
Herrer
U15
U15 Drenge 3 (08) Efterår • Pulje 3
Herlufsholm Stadion
AIK 65 Strøby Fodbold
Herlufsholm Stadion
3.
lørdag
13.00
Gørslev IF
-
Herrer
Senior
Serie 4 - Efterår • Pulje 11
Gørslev Skole
AIK 65 Strøby Fodbold
Gørslev Skole
3.
lørdag
15.30
VG Fodbold
-
Herrer
Senior
Serie 2 • Pulje 4
Viby Idrætsanlæg
AIK 65 Strøby Fodbold
Viby Idrætsanlæg
6.
tirsdag
18.15
Karise IK (rk. 3)
-
Herrer
U13
Ungdomspokalen U13 Drenge B 8:8 (10) 22/23 • Pulje 1
Karise Stadion
AIK 65 Strøby Fodbold (rk. 3)
Karise Stadion
7.
onsdag
18.30
Kværkeby IF
-
Kvinder
U12
U12 Piger 3 8-mands (11) Efterår • Pulje 4
Kværkeby Stadion
AIK 65 Strøby Fodbold
Kværkeby Stadion
8.
torsdag
18.00
Rønnede IF
-
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 4 (10) Efterår • Pulje 6
Rønnedehallen
AIK 65 Strøby Fodbold
Rønnedehallen
10.
lørdag
13.30
Køge Nord FC
-
Herrer
U14
U14 Drenge 1 (09) Efterår • Pulje 2
Rishøj Stadion
AIK 65 Strøby Fodbold
Rishøj Stadion
13.
tirsdag
18.00
Karlslunde IF (2)
Omklædning 5
-
Herrer
M+40
8-M+40 2 - Efterår • Pulje 6
Karlslunde Stadion
Bane 7 (8-mands)
AIK 65 Strøby Fodbold
Omklædning 2
Karlslunde Stadion
Bane 7 (8-mands)
13.
tirsdag
18.15
Herlufsholm GF
-
Kvinder
U14
U14 Piger 8-mands 2 (09) Efterår • Pulje 3
Herlufsholm Stadion
AIK 65 Strøby Fodbold
Herlufsholm Stadion
13.
tirsdag
19.00
Næstved I.F.
-
Herrer
U14
U14 Drenge 1 (09) Efterår • Pulje 2
Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
AIK 65 Strøby Fodbold
Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
15.
torsdag
18.00
Hårlev/Hellested
-
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 3 (10) Efterår • Pulje 6
Hårlev BK
AIK 65 Strøby Fodbold
Hårlev BK
16.
fredag
19.00
Brøndby
-
Herrer
Senior
Serie 2 • Pulje 4
Brøndby Stadion
AIK 65 Strøby Fodbold
Brøndby Stadion
17.
lørdag
10.30
Høng GF
-
Herrer
U15
U15 Drenge 3 (08) Efterår • Pulje 3
Hønghallen
AIK 65 Strøby Fodbold
Hønghallen
17.
lørdag
14.30
Borup IF
-
Herrer
Senior
Serie 4 - Efterår • Pulje 11
Borup Stadion
AIK 65 Strøby Fodbold
Borup Stadion
18.
søndag
10.00
KFUM BK, Roskilde
-
Herrer
U11
U11 Drenge 2 8-mands (12) Efterår • Pulje 4
Lillevang Idrætscenter
AIK 65 Strøby Fodbold
Lillevang Idrætscenter
18.
søndag
13.00
Helsinge Fodbold
-
Kvinder
U18
U18 Piger 2 (05-06) Efterår • Pulje 1
Helsinge Stadion
AIK 65 Strøby Fodbold
Helsinge Stadion
21.
onsdag
17.45
Store Heddinge BK
-
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 4 (10) Efterår • Pulje 6
St. Heddinge Stadion
AIK 65 Strøby Fodbold
St. Heddinge Stadion
21.
onsdag
17.45
Dianalund IF
-
Kvinder
U12
U12 Piger 3 8-mands (11) Efterår • Pulje 4
Dianalund Stadion
AIK 65 Strøby Fodbold
Dianalund Stadion
24.
lørdag
13.00
Ishøj IF
-
Kvinder
Senior
8-Kvindesenior 1 - Efterår • Pulje 6
Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
AIK 65 Strøby Fodbold
Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
26.
mandag
19.00
Lellinge IF
-
Kvinder
Senior
8-Kvindesenior 1 - Efterår • Pulje 6
Lellinge Stadion
AIK 65 Strøby Fodbold
Lellinge Stadion
27.
tirsdag
20.15
Hvalsø IF
-
Herrer
M+40
8-M+40 2 - Efterår • Pulje 6
Hvalsø ny Idrætsplads, Kunstgræs
AIK 65 Strøby Fodbold
Hvalsø ny Idrætsplads, Kunstgræs
29.
torsdag
18.00
Hårlev BK
-
Kvinder
U14
U14 Piger 8-mands 2 (09) Efterår • Pulje 3
Hårlev BK
AIK 65 Strøby Fodbold
Hårlev BK
30.
fredag
19.00
Næstved FC 77
-
Herrer
Senior
Serie 2 • Pulje 4
Maglemølle Storhallen
AIK 65 Strøby Fodbold
Maglemølle Storhallen
30.
fredag
19.00
Køge BK
Hallen omkl. 4
-
Herrer
U15
U15 Drenge 3 (08) Efterår • Pulje 3
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
Atletikbanen 2
AIK 65 Strøby Fodbold
Hallen omkl. 3
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
Atletikbanen 2
Oktober 2022
1.
lørdag
11.00
Endeslev-Vråby IF
-
Herrer
Senior
Serie 4 - Efterår • Pulje 11
Endeslev-Vråby Stadion
AIK 65 Strøby Fodbold
Endeslev-Vråby Stadion
1.
lørdag
12.00
Herfølge BK
-
Herrer
U14
U14 Drenge 1 (09) Efterår • Pulje 2
Capelli Sport Stadion
AIK 65 Strøby Fodbold
Capelli Sport Stadion
1.
lørdag
12.45
Borup IF Fodbold
-
Herrer
U16
U16 Drenge 2 (07) Efterår • Pulje 2
Borup Stadion
AIK 65 Strøby Fodbold
Borup Stadion
2.
søndag
11.30
Køge BK
Hallen omkl. 4
-
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 3 (10) Efterår • Pulje 6
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
Bane 14
AIK 65 Strøby Fodbold
Hallen omkl. 3
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
Bane 14