Kommende udekampe
April 2024
|
|||||||
4.
torsdag
|
|
UDS
Kvindeserie 2 - Forår • Pulje 3
Frederiksberg Skole
|
|
Frederiksberg Skole
|
|||
6.
lørdag
|
|
Serie 3 • Pulje 8
Toksværd Idrætsplads
|
|
Toksværd Idrætsplads
|
|||
12.
fredag
|
|
U19 Drenge 2 (05-06) Forår • Pulje 4
HFC's Klubhus
|
|
HFC's Klubhus
|
|||
13.
lørdag
|
|
U7 drenge 3:3 (17) - 13. april • Pulje 5
Strøbyhallen
|
|
Strøbyhallen
|
|||
13.
lørdag
|
|
U7 drenge 3:3 (17) - 13. april • Pulje 6
Strøbyhallen
|
|
Strøbyhallen
|
|||
13.
lørdag
|
|
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 13. april • Pulje 3
Karlslunde Stadion
|
|
Karlslunde Stadion
|
|||
13.
lørdag
|
Omkl. 1+2 |
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 13. april • Pulje 1
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
Bane 5B
|
Omkl. 1+2 |
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
Bane 5B
|
|||
13.
lørdag
|
|
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 13. april • Pulje 3
Karlslunde Stadion
|
|
Karlslunde Stadion
|
|||
13.
lørdag
|
Omkl. 1+2 |
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 13. april • Pulje 1
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
Bane 5B
|
Omkl. 1+2 |
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
Bane 5B
|
|||
13.
lørdag
|
|
U7 drenge 3:3 (17) - 13. april • Pulje 6
Strøbyhallen
|
|
Strøbyhallen
|
|||
13.
lørdag
|
Omkl. 1+2 |
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 13. april • Pulje 1
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
Bane 5B
|
Omkl. 1+2 |
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
Bane 5B
|
|||
13.
lørdag
|
Omkl. 6 (Hallen) |
U15 Drenge 1 (09) Forår • Pulje 3
Skælskør Stadion
Bane 6 [ Kunst ]
|
Omkl. 5 (Hallen) |
Skælskør Stadion
Bane 6 [ Kunst ]
|
|||
13.
lørdag
|
|
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 13. april • Pulje 3
Karlslunde Stadion
|
|
Karlslunde Stadion
|
|||
13.
lørdag
|
Omkl. 1+2 |
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 13. april • Pulje 1
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
Bane 5B
|
Omkl. 1+2 |
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
Bane 5B
|
|||
13.
lørdag
|
|
U7 drenge 3:3 (17) - 13. april • Pulje 5
Strøbyhallen
|
|
Strøbyhallen
|
|||
13.
lørdag
|
|
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 13. april • Pulje 3
Karlslunde Stadion
|
|
Karlslunde Stadion
|
|||
13.
lørdag
|
|
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 13. april • Pulje 3
Karlslunde Stadion
|
|
Karlslunde Stadion
|
|||
13.
lørdag
|
|
U16 Drenge 3 (08) Forår • Pulje 4
HFC's Klubhus
|
|
HFC's Klubhus
|
|||
17.
onsdag
|
|
8:8 M+40 2 - Forår • Pulje 6
Jersie-Hallen
|
|
Jersie-Hallen
|
|||
18.
torsdag
|
|
U13 Piger 8:8 3 (11) Forår • Pulje 2
Dianalund Stadion
|
|
Dianalund Stadion
|
|||
20.
lørdag
|
|
U14 Drenge 3 (10) Forår • Pulje 4
Holmegårdhallen
|
|
Holmegårdhallen
|
|||
20.
lørdag
|
|
U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår • Pulje 6
Vintersbøllehallen
|
|
Vintersbøllehallen
|
|||
20.
lørdag
|
|
U12 Drenge 4 8:8 (12) Forår • Pulje 3
Solrød Idrætscenter
|
|
Solrød Idrætscenter
|
|||
20.
lørdag
|
|
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår • Pulje 6
Solrød Idrætscenter
|
|
Solrød Idrætscenter
|
|||
21.
søndag
|
|
Kvindeserie 2 - Forår • Pulje 3
Holmegårdhallen
|
|
Holmegårdhallen
|
|||
24.
onsdag
|
|
8:8 +40 (Veteran) Pokal 23/24 • Pulje 1
Brøndby Stadion
|
|
Brøndby Stadion
|
|||
26.
fredag
|
|
U19 Drenge 2 (05-06) Forår • Pulje 4
Bjæverskov Stadion Kunstgræs
|
|
Bjæverskov Stadion Kunstgræs
|
|||
27.
lørdag
|
|
Serie 3 • Pulje 8
Stensved Stadion
|
|
Stensved Stadion
|
|||
27.
lørdag
|
|
Kvindeserie 2 - Forår • Pulje 3
Korsør ny Stadion
|
|
Korsør ny Stadion
|
|||
28.
søndag
|
Omklædning 5 |
U13 Drenge 8:8 2 (11) Forår • Pulje 3
Stadion Vest
Bane 3a (8mands)
|
Omklædning 2 |
Stadion Vest
Bane 3a (8mands)
|
|||
Maj 2024
|
|||||||
1.
onsdag
|
|
U16 Drenge 3 (08) Forår • Pulje 4
St. Heddinge Stadion
|
|
St. Heddinge Stadion
|
|||
1.
onsdag
|
|
Pokalen 2024 • Pulje 1
Hastrupskolen
|
|
Hastrupskolen
|
|||
4.
lørdag
|
|
U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår • Pulje 6
Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
|
|
Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
|
|||
4.
lørdag
|
|
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår • Pulje 6
St. Heddinge Stadion
|
|
St. Heddinge Stadion
|
|||
6.
mandag
|
|
U13 Piger 8:8 3 (11) Forår • Pulje 2
Faxe Ladeplads Stadion
|
|
Faxe Ladeplads Stadion
|
|||
6.
mandag
|
|
U14 Drenge 3 (10) Forår • Pulje 4
Faxe Ladeplads Stadion
|
|
Faxe Ladeplads Stadion
|
|||
7.
tirsdag
|
|
U15 Drenge 1 (09) Forår • Pulje 3
Rishøj Stadion
|
|
Rishøj Stadion
|
|||
8.
onsdag
|
|
Serie 3 • Pulje 8
Karrebæk Skole
|
|
Karrebæk Skole
|
|||
8.
onsdag
|
|
U12 Drenge 4 8:8 (12) Forår • Pulje 3
Espelundens Idrætsanlæg
|
|
Espelundens Idrætsanlæg
|
|||
10.
fredag
|
|
U19 Drenge 2 (05-06) Forår • Pulje 4
Holmegårdhallen
|
|
Holmegårdhallen
|
|||
11.
lørdag
|
|
U16 Drenge 3 (08) Forår • Pulje 4
Herfølge Stadion
|
|
Herfølge Stadion
|
|||
12.
søndag
|
|
8:8 M+40 2 - Forår • Pulje 6
Reerslev Skole
|
|
Reerslev Skole
|
|||
13.
mandag
|
|
U13 Piger 8:8 3 (11) Forår • Pulje 2
Capelli Sport Stadion
|
|
Capelli Sport Stadion
|
|||
14.
tirsdag
|
|
8:8 M+40 2 - Forår • Pulje 6
Solrød Idrætscenter
|
|
Solrød Idrætscenter
|
|||
18.
lørdag
|
|
U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår • Pulje 6
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
|
|
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
|
|||
21.
tirsdag
|
|
Kvindeserie 2 - Forår • Pulje 3
Lov Stadion
|
|
Lov Stadion
|
|||
22.
onsdag
|
|
U12 Drenge 4 8:8 (12) Forår • Pulje 3
Herstedøster Stadion
|
|
Herstedøster Stadion
|
|||
25.
lørdag
|
|
U13 Drenge 8:8 2 (11) Forår • Pulje 3
Greve Idræts Center
|
|
Greve Idræts Center
|
|||
25.
lørdag
|
|
Serie 3 • Pulje 8
Karise Stadion
|
|
Karise Stadion
|
|||
26.
søndag
|
|
U14 Drenge 3 (10) Forår • Pulje 4
Idestrup stadion
|
|
Idestrup stadion
|
|||
27.
mandag
|
|
8:8 M+40 2 - Forår • Pulje 6
Ishøj Idrætsplads
|
|
Ishøj Idrætsplads
|
|||
29.
onsdag
|
|
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår • Pulje 6
Frederiksberg Skole
|
|
Frederiksberg Skole
|
|||
29.
onsdag
|
|
U13 Piger 8:8 3 (11) Forår • Pulje 2
Frederiksberg Skole
|
|
Frederiksberg Skole
|
|||
29.
onsdag
|
|
U13 Drenge 8:8 2 (11) Forår • Pulje 3
XL byg P.W. Wulff arena
|
|
XL byg P.W. Wulff arena
|
|||
Juni 2024
|
|||||||
1.
lørdag
|
|
U16 Drenge 3 (08) Forår • Pulje 4
Karise Stadion
|
|
Karise Stadion
|
|||
2.
søndag
|
|
U19 Drenge 2 (05-06) Forår • Pulje 4
Benløsehallen
|
|
Benløsehallen
|
|||
2.
søndag
|
|
U15 Drenge 1 (09) Forår • Pulje 3
THUN Arena
|
|
THUN Arena
|
|||
4.
tirsdag
|
Omklædning 5 |
8:8 M+40 2 - Forår • Pulje 6
Karlslunde Stadion
Bane 6 (8-mands)
|
Omklædning 2 |
Karlslunde Stadion
Bane 6 (8-mands)
|
|||
5.
onsdag
|
|
U12 Drenge 4 8:8 (12) Forår • Pulje 3
VBA Park
|
|
VBA Park
|
|||
7.
fredag
|
|
U16 Drenge 3 (08) Forår • Pulje 4
Ejby Stadion
|
|
Ejby Stadion
|
|||
8.
lørdag
|
|
U15 Drenge 1 (09) Forår • Pulje 3
Greve Idræts Center
Bane 5
|
|
Greve Idræts Center
Bane 5
|
|||
8.
lørdag
|
|
U13 Piger 8:8 3 (11) Forår • Pulje 2
NyBolig Park
|
|
NyBolig Park
|
|||
8.
lørdag
|
|
Serie 3 • Pulje 8
Nybolig Stadion Præstø
|
|
Nybolig Stadion Præstø
|
|||
9.
søndag
|
|
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår • Pulje 6
Capelli Sport Stadion
|
|
Capelli Sport Stadion
|
|||
13.
torsdag
|
|
U13 Drenge 8:8 2 (11) Forår • Pulje 3
Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
|
|
Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
|
|||
15.
lørdag
|
|
U19 Drenge 2 (05-06) Forår • Pulje 4
JBJ Arena
|
|
JBJ Arena
|
|||
15.
lørdag
|
|
U14 Drenge 3 (10) Forår • Pulje 4
Lollands Bank stadion
|
|
Lollands Bank stadion
|
|||
15.
lørdag
|
|
Kvindeserie 2 - Forår • Pulje 3
Dianalund Stadion
|
|
Dianalund Stadion
|