Menu
Kommende kampe
Januar 2022
28.
fredag
18.30
Præstø IF
4 - 1
Herrer
U15
VinterBOLD U-15 drenge 1-2 • Pulje 5
Præstø Stadion
AIK 65 Strøby Fodbold
Præstø Stadion
29.
lørdag
09.30
Køge Nord FC
-
Herrer
U13
VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 1 • Pulje 3
Rishøj Stadion
8-mands Kunsten (8-B6a)
AIK 65 Strøby Fodbold
Rishøj Stadion
8-mands Kunsten (8-B6a)
30.
søndag
10.00
AIK 65 Strøby Fodbold 1
-
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 2 (13) 5v5 • Pulje 1
Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
Næstved I.F. 2
Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
30.
søndag
10.24
AIK 65 Strøby Fodbold (1)
-
Herrer
U7
U7 dr (15) ½ banestævne Strøby 30/1 • Pulje 2
Strøby-hallen
Køge BK (2)
Strøby-hallen
30.
søndag
10.25
AIK 65 Strøby Fodbold 1
-
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 2 (13) 5v5 • Pulje 1
Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
Solrød FC 1
Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
30.
søndag
10.30
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Kvinder
Senior
VinterBOLD 7/8-mands Kvindesenior 2 • Pulje 2
Strøbyhallen Kunstgræs
FC Storebælt
Strøbyhallen Kunstgræs
30.
søndag
10.38
Karise IK (2)
-
Herrer
U7
U7 dr (15) ½ banestævne Strøby 30/1 • Pulje 2
Strøby-hallen
AIK 65 Strøby Fodbold (1)
Strøby-hallen
30.
søndag
10.50
Køge BK 2
-
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 2 (13) 5v5 • Pulje 1
Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
AIK 65 Strøby Fodbold 1
Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
30.
søndag
10.52
AIK 65 Strøby Fodbold (1)
-
Herrer
U7
U7 dr (15) ½ banestævne Strøby 30/1 • Pulje 2
Strøby-hallen
Karlslunde IF (4)
Strøby-hallen
30.
søndag
11.00
Køge Nord FC
-
Kvinder
U13
VinterBOLD 8-mands U-13 piger 3 • Pulje 2
Rishøj Stadion
8-mands Kunsten (8-B6b)
AIK 65 Strøby Fodbold
Rishøj Stadion
8-mands Kunsten (8-B6b)
30.
søndag
11.06
Slagelse B&I (2)
-
Herrer
U7
U7 dr (15) ½ banestævne Strøby 30/1 • Pulje 2
Strøby-hallen
AIK 65 Strøby Fodbold (1)
Strøby-hallen
30.
søndag
11.20
AIK 65 Strøby Fodbold (2)
-
Herrer
U7
U7 dr (15) ½ banestævne Strøby 30/1 • Pulje 3
Strøby-hallen
Karise IK (1)
Strøby-hallen
30.
søndag
11.34
Slagelse B&I (1)
-
Herrer
U7
U7 dr (15) ½ banestævne Strøby 30/1 • Pulje 3
Strøby-hallen
AIK 65 Strøby Fodbold (2)
Strøby-hallen
30.
søndag
12.02
AIK 65 Strøby Fodbold (2)
-
Herrer
U7
U7 dr (15) ½ banestævne Strøby 30/1 • Pulje 3
Strøby-hallen
Køge BK (1)
Strøby-hallen
30.
søndag
12.16
Karise IK (1)
-
Herrer
U7
U7 dr (15) ½ banestævne Strøby 30/1 • Pulje 3
Strøby-hallen
AIK 65 Strøby Fodbold (2)
Strøby-hallen
Februar 2022
5.
lørdag
09.00
Vallensbæk IF
-
Herrer
U13
VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 1 • Pulje 3
Vallensbæk Idrætscenter
Bane 1 - Kunstgræs
AIK 65 Strøby Fodbold
Vallensbæk Idrætscenter
Bane 1 - Kunstgræs
5.
lørdag
10.30
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Kvinder
U13
VinterBOLD 8-mands U-13 piger 3 • Pulje 2
Strøbyhallen Kunstgræs
Greve Fodbold
Strøbyhallen Kunstgræs
5.
lørdag
10.40
Albertslund IF
-
Herrer
U12
U12 dr (10) beg Inde/håndboldmål 3.runde • Pulje 1
Faxe Ladeplads Stadion
AIK 65 Strøby Fodbold (1)
Faxe Ladeplads Stadion
5.
lørdag
11.10
AIK 65 Strøby Fodbold (1)
-
Herrer
U12
U12 dr (10) beg Inde/håndboldmål 3.runde • Pulje 1
Faxe Ladeplads Stadion
Holmegaard GB
Faxe Ladeplads Stadion
5.
lørdag
11.40
HHF
-
Herrer
U12
U12 dr (10) beg Inde/håndboldmål 3.runde • Pulje 1
Faxe Ladeplads Stadion
AIK 65 Strøby Fodbold (1)
Faxe Ladeplads Stadion
5.
lørdag
12.10
AIK 65 Strøby Fodbold (1)
-
Herrer
U12
U12 dr (10) beg Inde/håndboldmål 3.runde • Pulje 1
Faxe Ladeplads Stadion
Vemmelev Boldklub
Faxe Ladeplads Stadion
5.
lørdag
14.00
AIK 65 Strøby Fodbold (2)
-
Herrer
U12
U12 dr (10) beg Inde/håndboldmål 3.runde • Pulje 3
Faxe Ladeplads Stadion
IF Frem Bjæverskov Fodbold
Faxe Ladeplads Stadion
5.
lørdag
14.20
Rødvig G&I
-
Herrer
U12
U12 dr (10) beg Inde/håndboldmål 3.runde • Pulje 3
Faxe Ladeplads Stadion
AIK 65 Strøby Fodbold (2)
Faxe Ladeplads Stadion
5.
lørdag
14.50
AIK 65 Strøby Fodbold (2)
-
Herrer
U12
U12 dr (10) beg Inde/håndboldmål 3.runde • Pulje 3
Faxe Ladeplads Stadion
FK Sydsjælland 05
Faxe Ladeplads Stadion
5.
lørdag
15.10
Herlufsholm GF
-
Herrer
U12
U12 dr (10) beg Inde/håndboldmål 3.runde • Pulje 3
Faxe Ladeplads Stadion
AIK 65 Strøby Fodbold (2)
Faxe Ladeplads Stadion
6.
søndag
10.30
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Kvinder
Senior
VinterBOLD 7/8-mands Kvindesenior 2 • Pulje 2
Strøbyhallen Kunstgræs
Vallensbæk IF
Strøbyhallen Kunstgræs
6.
søndag
11.30
Sorø Freja 1
-
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 2 (13) 5v5 • Pulje 1
Solrød Idrætscenter
AIK 65 Strøby Fodbold 1
Solrød Idrætscenter
6.
søndag
11.55
AIK 65 Strøby Fodbold 1
-
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 2 (13) 5v5 • Pulje 1
Solrød Idrætscenter
VG Fodbold
Solrød Idrætscenter
6.
søndag
12.20
AIK 65 Strøby Fodbold 1
-
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 2 (13) 5v5 • Pulje 1
Solrød Idrætscenter
Solrød FC 1
Solrød Idrætscenter
6.
søndag
16.30
Herlufsholm GF
-
Kvinder
U16
VinterBOLD U-16 piger 1-2 • Pulje 4
Maglemølle Storhallen
AIK 65 Strøby Fodbold
Maglemølle Storhallen
12.
lørdag
11.20
Taastrup FC
-
Kvinder
U13
VinterBOLD 8-mands U-13 piger 3 • Pulje 2
NyBolig Park - Kunstgræs
AIK 65 Strøby Fodbold
NyBolig Park - Kunstgræs
12.
lørdag
12.00
FC Storebælt
-
Kvinder
Senior
VinterBOLD 7/8-mands Kvindesenior 2 • Pulje 2
Korsør Gl. Stadion Kunstgræs OMK ved Korsør ny sta
AIK 65 Strøby Fodbold
Korsør Gl. Stadion Kunstgræs OMK ved Korsør ny sta
13.
søndag
10.30
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Herrer
U13
VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 1 • Pulje 3
Strøbyhallen Kunstgræs
Store Merløse IF
Strøbyhallen Kunstgræs
13.
søndag
10.50
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Herrer
U8
U8 drenge (14) C+D Futsal Medaljestævne 13/2-22 • Pulje 3
Strøby-hallen
Vemmelev Boldklub
Strøby-hallen
13.
søndag
11.10
KFUM BK, Roskilde
-
Herrer
U8
U8 drenge (14) C+D Futsal Medaljestævne 13/2-22 • Pulje 3
Strøby-hallen
AIK 65 Strøby Fodbold
Strøby-hallen
13.
søndag
11.30
Hvalsø IF
-
Herrer
U8
U8 drenge (14) C+D Futsal Medaljestævne 13/2-22 • Pulje 3
Strøby-hallen
AIK 65 Strøby Fodbold
Strøby-hallen
13.
søndag
12.00
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Herrer
U15
VinterBOLD U-15 drenge 1-2 • Pulje 5
Strøbyhallen Kunstgræs
Herfølge BK
Strøbyhallen Kunstgræs
13.
søndag
12.40
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Herrer
U9
U9 drenge A+B (13) Futsal Medaljestævne 13/2-22 • Pulje 3
Strøby-hallen
Roskilde Boldklub
Strøby-hallen
13.
søndag
13.00
Karlslunde IF (2)
-
Herrer
U9
U9 drenge A+B (13) Futsal Medaljestævne 13/2-22 • Pulje 3
Strøby-hallen
AIK 65 Strøby Fodbold
Strøby-hallen
13.
søndag
13.20
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Herrer
U9
U9 drenge A+B (13) Futsal Medaljestævne 13/2-22 • Pulje 3
Strøby-hallen
Brøndbyernes IF (1)
Strøby-hallen
13.
søndag
13.40
Køge BK (2)
-
Herrer
U9
U9 drenge A+B (13) Futsal Medaljestævne 13/2-22 • Pulje 3
Strøby-hallen
AIK 65 Strøby Fodbold
Strøby-hallen
13.
søndag
14.00
AIK 65 Strøby Fodbold (1)
-
Herrer
U10
U10 drenge C+D (12) Futsal Medaljestævne 13/2-22 • Pulje 4
Strøby-hallen
AIK 65 Strøby Fodbold (2)
Strøby-hallen
13.
søndag
14.20
Mørkøv IF
-
Herrer
U10
U10 drenge C+D (12) Futsal Medaljestævne 13/2-22 • Pulje 4
Strøby-hallen
AIK 65 Strøby Fodbold (1)
Strøby-hallen
13.
søndag
14.30
AIK 65 Strøby Fodbold (2)
-
Herrer
U10
U10 drenge C+D (12) Futsal Medaljestævne 13/2-22 • Pulje 4
Strøby-hallen
KFUM BK, Roskilde
Strøby-hallen
13.
søndag
14.50
AIK 65 Strøby Fodbold (1)
-
Herrer
U10
U10 drenge C+D (12) Futsal Medaljestævne 13/2-22 • Pulje 4
Strøby-hallen
KFUM BK, Roskilde
Strøby-hallen
13.
søndag
15.00
Mørkøv IF
-
Herrer
U10
U10 drenge C+D (12) Futsal Medaljestævne 13/2-22 • Pulje 4
Strøby-hallen
AIK 65 Strøby Fodbold (2)
Strøby-hallen
13.
søndag
15.10
FK Sydsjælland 05
-
Herrer
U10
U10 drenge C+D (12) Futsal Medaljestævne 13/2-22 • Pulje 4
Strøby-hallen
AIK 65 Strøby Fodbold (1)
Strøby-hallen
13.
søndag
15.30
AIK 65 Strøby Fodbold (2)
-
Herrer
U10
U10 drenge C+D (12) Futsal Medaljestævne 13/2-22 • Pulje 4
Strøby-hallen
FK Sydsjælland 05
Strøby-hallen
26.
lørdag
12.00
FC Nakskov
-
Herrer
U15
VinterBOLD U-15 drenge 1-2 • Pulje 5
OK+ stadion
AIK 65 Strøby Fodbold
OK+ stadion
27.
søndag
10.40
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Herrer
U9
U9 drenge A+B (13) Futsal Medaljestævne 27/2-22 • Pulje 3
Taastrup Idrætshaller
Taastrup FC
Taastrup Idrætshaller
27.
søndag
11.00
Karlslunde IF (2)
-
Herrer
U9
U9 drenge A+B (13) Futsal Medaljestævne 27/2-22 • Pulje 3
Taastrup Idrætshaller
AIK 65 Strøby Fodbold
Taastrup Idrætshaller
27.
søndag
11.30
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Herrer
U9
U9 drenge A+B (13) Futsal Medaljestævne 27/2-22 • Pulje 3
Taastrup Idrætshaller
Rosenhøj BK (1)
Taastrup Idrætshaller
27.
søndag
11.50
Brøndbyernes IF (1)
-
Herrer
U9
U9 drenge A+B (13) Futsal Medaljestævne 27/2-22 • Pulje 3
Taastrup Idrætshaller
AIK 65 Strøby Fodbold
Taastrup Idrætshaller
Marts 2022
5.
lørdag
09.20
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Herrer
U13
U13 drenge (07) håndboldmål A Finals • Pulje 1
Roskilde-hallerne HAL C1
Kirke Hyllinge IF
Roskilde-hallerne HAL C1
5.
lørdag
09.40
Ramløse IF
-
Herrer
U13
U13 drenge (07) håndboldmål A Finals • Pulje 1
Roskilde-hallerne HAL C1
AIK 65 Strøby Fodbold
Roskilde-hallerne HAL C1
5.
lørdag
10.00
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Herrer
U13
U13 drenge (07) håndboldmål A Finals • Pulje 1
Roskilde-hallerne HAL C1
Torslunde-Ishøj IF
Roskilde-hallerne HAL C1
5.
lørdag
10.20
Svebølle BI 2016
-
Herrer
U13
U13 drenge (07) håndboldmål A Finals • Pulje 1
Roskilde-hallerne HAL C1
AIK 65 Strøby Fodbold
Roskilde-hallerne HAL C1
5.
lørdag
10.30
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Kvinder
U13
VinterBOLD 8-mands U-13 piger 3 • Pulje 2
Strøbyhallen Kunstgræs
FC Lejre
Strøbyhallen Kunstgræs
5.
lørdag
10.30
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Herrer
U13
VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 1 • Pulje 3
Strøbyhallen Kunstgræs
VG Fodbold
Strøbyhallen Kunstgræs
5.
lørdag
12.00
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Herrer
U14
VinterBOLD U-14 drenge 3 • Pulje 5
Strøbyhallen Kunstgræs
Køge Nord FC
Strøbyhallen Kunstgræs
5.
lørdag
14.00
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Herrer
U16
VinterBOLD U-16 drenge 1-2 • Pulje 4
Strøbyhallen Kunstgræs
BK Friheden
Strøbyhallen Kunstgræs
6.
søndag
10.00
AIK 65 Strøby Fodbold 1
-
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 2 (13) 5v5 • Pulje 1
Benløsehallen Kunstgræs
Næstved I.F. 2
Benløsehallen Kunstgræs
6.
søndag
10.25
Benløse IF
-
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 2 (13) 5v5 • Pulje 1
Benløsehallen Kunstgræs
AIK 65 Strøby Fodbold 1
Benløsehallen Kunstgræs
6.
søndag
10.30
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Kvinder
Senior
VinterBOLD 7/8-mands Kvindesenior 2 • Pulje 2
Strøbyhallen Kunstgræs
Grantoften IF
Strøbyhallen Kunstgræs
6.
søndag
10.50
Sorø Freja 1
-
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 2 (13) 5v5 • Pulje 1
Benløsehallen Kunstgræs
AIK 65 Strøby Fodbold 1
Benløsehallen Kunstgræs
6.
søndag
12.00
Nykøbing FC
-
Herrer
U12
VinterBold U12 Drenge 3 (10) 8v8 • Pulje 5
NFC Anlæg Syd
AIK 65 Strøby Fodbold
NFC Anlæg Syd
6.
søndag
12.00
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Kvinder
U16
VinterBOLD U-16 piger 1-2 • Pulje 4
Strøbyhallen Kunstgræs
Køge BK
Strøbyhallen Kunstgræs
6.
søndag
12.40
AIK 65 Strøby Fodbold (2)
-
Herrer
U12
U12 dr (10) beg Inde/håndboldmål 4.runde Medalje • Pulje 1
Strøby-hallen
Albertslund IF
Strøby-hallen
6.
søndag
13.00
Lynge-Broby IF
-
Herrer
U12
U12 dr (10) beg Inde/håndboldmål 4.runde Medalje • Pulje 1
Strøby-hallen
AIK 65 Strøby Fodbold (2)
Strøby-hallen
6.
søndag
13.20
AIK 65 Strøby Fodbold (2)
-
Herrer
U12
U12 dr (10) beg Inde/håndboldmål 4.runde Medalje • Pulje 1
Strøby-hallen
VG Fodbold
Strøby-hallen
6.
søndag
13.40
Vemmelev Boldklub
-
Herrer
U12
U12 dr (10) beg Inde/håndboldmål 4.runde Medalje • Pulje 1
Strøby-hallen
AIK 65 Strøby Fodbold (2)
Strøby-hallen
6.
søndag
14.00
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Herrer
U15
VinterBOLD U-15 drenge 1-2 • Pulje 5
Strøbyhallen Kunstgræs
FC Nakskov
Strøbyhallen Kunstgræs
6.
søndag
14.10
Rødvig G&I
-
Herrer
U12
U12 dr (10) beg Inde/håndboldmål 4.runde Medalje • Pulje 2
Strøby-hallen
AIK 65 Strøby Fodbold (1)
Strøby-hallen
6.
søndag
14.40
AIK 65 Strøby Fodbold (1)
-
Herrer
U12
U12 dr (10) beg Inde/håndboldmål 4.runde Medalje • Pulje 2
Strøby-hallen
HHF
Strøby-hallen
6.
søndag
15.10
AIK 65 Strøby Fodbold (1)
-
Herrer
U12
U12 dr (10) beg Inde/håndboldmål 4.runde Medalje • Pulje 2
Strøby-hallen
IF Frem Bjæverskov Fodbold
Strøby-hallen
6.
søndag
15.30
Karise IK
-
Herrer
U12
U12 dr (10) beg Inde/håndboldmål 4.runde Medalje • Pulje 2
Strøby-hallen
AIK 65 Strøby Fodbold (1)
Strøby-hallen
6.
søndag
15.50
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Herrer
U12
U12 drenge (10) 2 Inde/håndboldmål 4.runde Medalje • Pulje 3
Strøby-hallen
Karlslunde IF
Strøby-hallen
6.
søndag
16.10
Lynge-Broby IF
-
Herrer
U12
U12 drenge (10) 2 Inde/håndboldmål 4.runde Medalje • Pulje 3
Strøby-hallen
AIK 65 Strøby Fodbold
Strøby-hallen
6.
søndag
16.30
FK Sydsjælland 05
-
Herrer
U12
U12 drenge (10) 2 Inde/håndboldmål 4.runde Medalje • Pulje 3
Strøby-hallen
AIK 65 Strøby Fodbold
Strøby-hallen
6.
søndag
17.00
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Herrer
U12
U12 drenge (10) 2 Inde/håndboldmål 4.runde Medalje • Pulje 3
Strøby-hallen
Store Heddinge BK
Strøby-hallen
11.
fredag
18.30
Herlufsholm GF
-
Herrer
U15
VinterBOLD U-15 drenge 1-2 • Pulje 5
SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
AIK 65 Strøby Fodbold
SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
12.
lørdag
10.30
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Herrer
U12
VinterBold U12 Drenge 3 (10) 8v8 • Pulje 5
Strøbyhallen Kunstgræs
Køge BK
Strøbyhallen Kunstgræs
12.
lørdag
10.40
Vemmelev Boldklub
-
Herrer
U9
U9 drenge(13) 3 Inde/håndboldmål 4.runde Medalje • Pulje 1
Strøby-hallen
AIK 65 Strøby Fodbold
Strøby-hallen
12.
lørdag
11.00
Brøndby Strand IK
-
Herrer
U13
VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 1 • Pulje 3
Langbjergskolen
AIK 65 Strøby Fodbold
Langbjergskolen
12.
lørdag
11.10
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Herrer
U9
U9 drenge(13) 3 Inde/håndboldmål 4.runde Medalje • Pulje 1
Strøby-hallen
Store Heddinge BK
Strøby-hallen
12.
lørdag
11.40
Præstø IF
-
Herrer
U9
U9 drenge(13) 3 Inde/håndboldmål 4.runde Medalje • Pulje 1
Strøby-hallen
AIK 65 Strøby Fodbold
Strøby-hallen
12.
lørdag
12.00
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Herrer
U14
VinterBOLD U-14 drenge 3 • Pulje 5
Strøbyhallen Kunstgræs
B. 73, Slagelse
Strøbyhallen Kunstgræs
12.
lørdag
12.10
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Herrer
U9
U9 drenge(13) 3 Inde/håndboldmål 4.runde Medalje • Pulje 1
Strøby-hallen
IF Frem Bjæverskov
Strøby-hallen
12.
lørdag
12.30
VG Fodbold
-
Herrer
U9
U9 drenge (13) 2 Inde/håndboldmål 4.runde Medalje • Pulje 1
Strøby-hallen
AIK 65 Strøby Fodbold
Strøby-hallen
12.
lørdag
13.00
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Herrer
U9
U9 drenge (13) 2 Inde/håndboldmål 4.runde Medalje • Pulje 1
Strøby-hallen
Rosenhøj BK (1)
Strøby-hallen
12.
lørdag
13.30
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Herrer
U9
U9 drenge (13) 2 Inde/håndboldmål 4.runde Medalje • Pulje 1
Strøby-hallen
Greve Fodbold (2)
Strøby-hallen
12.
lørdag
13.50
Karlslunde IF
-
Herrer
U9
U9 drenge (13) 2 Inde/håndboldmål 4.runde Medalje • Pulje 1
Strøby-hallen
AIK 65 Strøby Fodbold
Strøby-hallen
12.
lørdag
14.00
Bårse IF
-
Kvinder
U10
U10 pi.(12) beg.Inde/håndboldmål 4.runde Medalje • Pulje 1
Strøby-hallen
AIK 65 Strøby Fodbold
Strøby-hallen
12.
lørdag
14.30
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Kvinder
U10
U10 pi.(12) beg.Inde/håndboldmål 4.runde Medalje • Pulje 1
Strøby-hallen
VG Fodbold
Strøby-hallen
12.
lørdag
15.00
Vordingborg IF
-
Kvinder
U10
U10 pi.(12) beg.Inde/håndboldmål 4.runde Medalje • Pulje 1
Strøby-hallen
AIK 65 Strøby Fodbold
Strøby-hallen
12.
lørdag
15.30
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Kvinder
U10
U10 pi.(12) beg.Inde/håndboldmål 4.runde Medalje • Pulje 1
Strøby-hallen
Faxe BK
Strøby-hallen
13.
søndag
10.30
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Kvinder
U13
VinterBOLD 8-mands U-13 piger 3 • Pulje 2
Strøbyhallen Kunstgræs
FA 2000
Strøbyhallen Kunstgræs
13.
søndag
10.30
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Kvinder
Senior
VinterBOLD 7/8-mands Kvindesenior 2 • Pulje 2
Strøbyhallen Kunstgræs
Tølløse BK
Strøbyhallen Kunstgræs
13.
søndag
12.00
Holmegaard GB
-
Herrer
U16
VinterBOLD U-16 drenge 1-2 • Pulje 4
Holmegaardhallen kunst
AIK 65 Strøby Fodbold
Holmegaardhallen kunst
13.
søndag
12.00
Solrød/Havdrup
-
Kvinder
U16
VinterBOLD U-16 piger 1-2 • Pulje 4
Solrød Idrætscenter
AIK 65 Strøby Fodbold
Solrød Idrætscenter
14.
mandag
17.30
FK Sydsjælland 05 2
-
Herrer
U12
VinterBold U12 Drenge 3 (10) 8v8 • Pulje 5
Fladsåhallen
AIK 65 Strøby Fodbold
Fladsåhallen
16.
onsdag
23.59
TGB
-
Herrer
U14
VinterBOLD U-14 drenge 3 • Pulje 5
NFC Anlæg Syd
AIK 65 Strøby Fodbold
NFC Anlæg Syd
19.
lørdag
12.00
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Kvinder
U16
VinterBOLD U-16 piger 1-2 • Pulje 4
Strøbyhallen Kunstgræs
Ringsted Pigefodbold
Strøbyhallen Kunstgræs
19.
lørdag
14.00
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Herrer
U16
VinterBOLD U-16 drenge 1-2 • Pulje 4
Strøbyhallen Kunstgræs
Haslev FC
Strøbyhallen Kunstgræs
20.
søndag
10.00
Tølløse BK
-
Kvinder
Senior
VinterBOLD 7/8-mands Kvindesenior 2 • Pulje 2
Tølløse Kunstgræsbane
AIK 65 Strøby Fodbold
Tølløse Kunstgræsbane
20.
søndag
10.30
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Herrer
U13
VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 1 • Pulje 3
Strøbyhallen Kunstgræs
Køge Nord FC
Strøbyhallen Kunstgræs
20.
søndag
12.00
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Herrer
U15
VinterBOLD U-15 drenge 1-2 • Pulje 5
Strøbyhallen Kunstgræs
Præstø IF
Strøbyhallen Kunstgræs
20.
søndag
14.00
T.G. 80 IF
-
Kvinder
U13
VinterBOLD 8-mands U-13 piger 3 • Pulje 2
Gadehaveskolen kunstgræs
AIK 65 Strøby Fodbold
Gadehaveskolen kunstgræs
26.
lørdag
10.00
Sydsjællands Pige Alliance
-
Kvinder
U16
VinterBOLD U-16 piger 1-2 • Pulje 4
Vordingborg Kunst "Panteren"
AIK 65 Strøby Fodbold
Vordingborg Kunst "Panteren"
26.
lørdag
10.30
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Herrer
U12
VinterBold U12 Drenge 3 (10) 8v8 • Pulje 5
Strøbyhallen Kunstgræs
Såby Fodbold
Strøbyhallen Kunstgræs
26.
lørdag
12.00
Herlufsholm GF
-
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 2 (13) 5v5 • Pulje 1
SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
AIK 65 Strøby Fodbold 1
SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
26.
lørdag
12.00
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Herrer
U14
VinterBOLD U-14 drenge 3 • Pulje 5
Strøbyhallen Kunstgræs
Herfølge BK
Strøbyhallen Kunstgræs
26.
lørdag
12.25
Sorø Freja 1
-
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 2 (13) 5v5 • Pulje 1
SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
AIK 65 Strøby Fodbold 1
SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
26.
lørdag
12.50
Køge BK 2
-
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 2 (13) 5v5 • Pulje 1
SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
AIK 65 Strøby Fodbold 1
SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
27.
søndag
12.00
IF Frem Bjæverskov
Omklædning 2
-
Herrer
U16
VinterBOLD U-16 drenge 1-2 • Pulje 4
Bjæverskov Stadion Kunstgræs
Bane 8 - (Bjæverskov Stadion Kunstgræs)
AIK 65 Strøby Fodbold
Omklædning 1
Bjæverskov Stadion Kunstgræs
Bane 8 - (Bjæverskov Stadion Kunstgræs)
April 2022
2.
lørdag
15.30
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Herrer
Senior
Serie 2 • Pulje 4
Strøbyhallen
Tune IF
Strøbyhallen
9.
lørdag
12.00
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Herrer
Senior
Serie 4 • Pulje 9
Strøbyhallen
Skensved IF
Strøbyhallen
9.
lørdag
14.00
Førslev IF
-
Herrer
Senior
Serie 2 • Pulje 4
Førslev Stadion
AIK 65 Strøby Fodbold
Førslev Stadion
16.
lørdag
12.00
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Herrer
Senior
Serie 4 • Pulje 9
Strøbyhallen
IF Frem Bjæverskov
Strøbyhallen
16.
lørdag
15.30
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Herrer
Senior
Serie 2 • Pulje 4
Strøbyhallen
FK Sydsjælland 05
Strøbyhallen
20.
onsdag
18.30
IS Skævinge (rk. 2)
-
Herrer
U15
Ungdomspokalen U15 Drenge B (07) 21/22 • Pulje 1
Baunehøj Stadion
AIK 65 Strøby Fodbold (rk. 2)
Baunehøj Stadion
23.
lørdag
13.00
Benløse IF
-
Herrer
Senior
Serie 4 • Pulje 9
Benløsehallen
AIK 65 Strøby Fodbold
Benløsehallen
23.
lørdag
15.30
Karrebæk IF
-
Herrer
Senior
Serie 2 • Pulje 4
Karrebæk Skole
AIK 65 Strøby Fodbold
Karrebæk Skole