Menu
Kommende kampe
Maj 2024
26.
søndag
10.00
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Herrer
U11
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår • Pulje 6
Strøbyhallen
Køge BK
Strøbyhallen
26.
søndag
11.00
LUIF/B1938
-
Herrer
U14
U14 Drenge 3 (10) Forår • Pulje 4
LUIF´s anlæg
AIK 65 Strøby Fodbold
LUIF´s anlæg
26.
søndag
13.00
AIK 65 Strøby Fodbold
HHT
Herrer
U19
U19 Drenge 2 (05-06) Forår • Pulje 4
Strøbyhallen
Haslev FC
Strøbyhallen
27.
mandag
18.30
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Kvinder
Senior
Kvindeserie 2 - Forår • Pulje 3
Strøbyhallen
Holmegaard GB
Strøbyhallen
27.
mandag
19.00
Torslunde-Ishøj IF
-
Herrer
M+40
8:8 M+40 2 - Forår • Pulje 6
Ishøj Idrætsplads
AIK 65 Strøby Fodbold
Ishøj Idrætsplads
28.
tirsdag
18.00
Køge BK
-
Herrer
U12
U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår • Pulje 6
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
AIK 65 Strøby Fodbold
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
28.
tirsdag
18.30
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Herrer
U15
U15 Drenge 1 (09) Forår • Pulje 3
Strøbyhallen
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
Strøbyhallen
29.
onsdag
17.00
Lynge-Broby IF
-
Herrer
U11
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår • Pulje 6
Frederiksberg Skole
AIK 65 Strøby Fodbold
Frederiksberg Skole
29.
onsdag
17.30
Lynge-Broby IF
-
Kvinder
U13
8:8 U13 Piger 3 (11) Forår • Pulje 2
Frederiksberg Skole
AIK 65 Strøby Fodbold
Frederiksberg Skole
29.
onsdag
19.00
SB
-
Herrer
U13
8:8 U13 Drenge 2 (11) Forår • Pulje 3
XL byg P.W. Wulff arena
AIK 65 Strøby Fodbold
XL byg P.W. Wulff arena
30.
torsdag
20.15
Solrød FC
NR. 4 - BLÅ
-
Herrer
M+40
8:8 M+40 2 - Forår • Pulje 6
Solrød Idrætscenter
Kunst 3 (8M)
AIK 65 Strøby Fodbold
NR. 1 - GUL
Solrød Idrætscenter
Kunst 3 (8M)
Juni 2024
1.
lørdag
10.00
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Herrer
U12
U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår • Pulje 6
Strøbyhallen
Herlufsholm GF (1)
Strøbyhallen
1.
lørdag
11.00
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Herrer
U14
U14 Drenge 3 (10) Forår • Pulje 4
Strøbyhallen
B. Frem
Strøbyhallen
1.
lørdag
11.30
Karise IK
-
Herrer
U16
U16 Drenge 3 (08) Forår • Pulje 4
Karise Stadion
AIK 65 Strøby Fodbold
Karise Stadion
1.
lørdag
12.00
AIK 65 Strøby Fodbold
UHT
Herrer
Senior
Serie 3 • Pulje 8
Strøbyhallen
FK Sydsjælland 05
Strøbyhallen
1.
lørdag
13.00
Præstø IF
-
Herrer
Senior
Serie 3 • Pulje 8
Nybolig Stadion Præstø
AIK 65 Strøby Fodbold
Nybolig Stadion Præstø
2.
søndag
10.00
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Herrer
U12
U12 Drenge 4 8:8 (12) Forår • Pulje 3
Strøbyhallen
Greve Fodbold
Strøbyhallen
2.
søndag
11.00
Benløse IF
UHT
Herrer
U19
U19 Drenge 2 (05-06) Forår • Pulje 4
Benløsehallen
AIK 65 Strøby Fodbold
Benløsehallen
2.
søndag
11.00
Vordingborg IF
-
Herrer
U15
U15 Drenge 1 (09) Forår • Pulje 3
THUN Arena
AIK 65 Strøby Fodbold
THUN Arena
3.
mandag
18.30
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Kvinder
Senior
Kvindeserie 2 - Forår • Pulje 3
Strøbyhallen
FC Storebælt
Strøbyhallen
4.
tirsdag
18.00
Faxe Ladeplads IF
-
Herrer
U14
U14 Drenge 3 (10) Forår • Pulje 4
Faxe Ladeplads Stadion
AIK 65 Strøby Fodbold
Faxe Ladeplads Stadion
4.
tirsdag
18.00
Karlslunde IF (2)
Omklædning 5
-
Herrer
M+40
8:8 M+40 2 - Forår • Pulje 6
Karlslunde Stadion
Bane 6 (8-mands)
AIK 65 Strøby Fodbold
Omklædning 2
Karlslunde Stadion
Bane 6 (8-mands)
5.
onsdag
17.45
SBV 09
-
Herrer
U12
U12 Drenge 4 8:8 (12) Forår • Pulje 3
VBA Park
AIK 65 Strøby Fodbold
VBA Park
6.
torsdag
18.30
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Herrer
U13
8:8 U13 Drenge 2 (11) Forår • Pulje 3
Strøbyhallen
Herlufsholm GF
Strøbyhallen
7.
fredag
19.00
Ejby IF Fodbold
-
Herrer
U16
U16 Drenge 3 (08) Forår • Pulje 4
Ejby Stadion
AIK 65 Strøby Fodbold
Ejby Stadion
8.
lørdag
12.00
Taastrup FC
-
Kvinder
U13
8:8 U13 Piger 3 (11) Forår • Pulje 2
NyBolig Park
AIK 65 Strøby Fodbold
NyBolig Park
9.
søndag
10.00
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Herrer
U14
U14 Drenge 3 (10) Forår • Pulje 4
Strøbyhallen
Herlufsholm GF
Strøbyhallen
9.
søndag
10.00
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Herrer
U12
U12 Drenge 4 8:8 (12) Forår • Pulje 3
Strøbyhallen
Sædder IF
Strøbyhallen
9.
søndag
10.00
Herfølge BK
-
Herrer
U11
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår • Pulje 6
Capelli Sport Stadion
AIK 65 Strøby Fodbold
Capelli Sport Stadion
9.
søndag
13.00
AIK 65 Strøby Fodbold
HHT
Herrer
U19
U19 Drenge 2 (05-06) Forår • Pulje 4
Strøbyhallen
IF Frem Bjæverskov
Strøbyhallen
12.
onsdag
18.00
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Herrer
U16
U16 Drenge 3 (08) Forår • Pulje 4
Strøbyhallen
Store Heddinge BK
Strøbyhallen
12.
onsdag
18.30
Greve Fodbold
-
Herrer
U15
U15 Drenge 1 (09) Forår • Pulje 3
Greve Idræts Center
Bane 5
AIK 65 Strøby Fodbold
Greve Idræts Center
Bane 5
12.
onsdag
18.30
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Herrer
M+40
8:8 M+40 2 - Forår • Pulje 6
Strøbyhallen
Reerslev IF (2)
Strøbyhallen
12.
onsdag
18.30
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Kvinder
U13
8:8 U13 Piger 3 (11) Forår • Pulje 2
Strøbyhallen
Faxe Ladeplads IF (2)
Strøbyhallen
13.
torsdag
18.30
Næstved I.F.
Omklædning 7
-
Herrer
U13
8:8 U13 Drenge 2 (11) Forår • Pulje 3
Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
Bane 8
AIK 65 Strøby Fodbold
Omklædning 3 (Udehold)
Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
Bane 8
15.
lørdag
10.00
Væggerløse BK
UHT
Herrer
U19
U19 Drenge 2 (05-06) Forår • Pulje 4
JBJ Arena
AIK 65 Strøby Fodbold
JBJ Arena
15.
lørdag
10.00
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Herrer
U15
U15 Drenge 1 (09) Forår • Pulje 3
Strøbyhallen
Køge Nord FC
Strøbyhallen
15.
lørdag
10.00
MB
-
Herrer
U14
U14 Drenge 3 (10) Forår • Pulje 4
Lollands Bank stadion
AIK 65 Strøby Fodbold
Lollands Bank stadion
15.
lørdag
10.00
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Herrer
U12
U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår • Pulje 6
Strøbyhallen
Nyråd/Langebæk Alliancen (2)
Strøbyhallen
15.
lørdag
11.00
Dianalund IF
-
Kvinder
Senior
Kvindeserie 2 - Forår • Pulje 3
Dianalund Stadion
AIK 65 Strøby Fodbold
Dianalund Stadion
15.
lørdag
12.00
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Herrer
Senior
Serie 3 • Pulje 8
Strøbyhallen
Køge BK (1)
Strøbyhallen
16.
søndag
10.00
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Herrer
U12
U12 Drenge 4 8:8 (12) Forår • Pulje 3
Strøbyhallen
Store Heddinge BK
Strøbyhallen
16.
søndag
10.00
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Herrer
U11
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår • Pulje 6
Strøbyhallen
Boeslunde BK
Strøbyhallen
23.
søndag
10.00
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Herrer
U12
U12 Drenge 4 8:8 (12) Forår • Pulje 3
Strøbyhallen
Holbæk B&I
Strøbyhallen
Luk