Menu
Kommende hjemmekampe
Januar 2022
30.
søndag
10.00
AIK 65 Strøby Fodbold 1
-
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 2 (13) 5v5 • Pulje 1
Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
Næstved I.F. 2
Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
30.
søndag
10.24
AIK 65 Strøby Fodbold (1)
-
Herrer
U7
U7 dr (15) ½ banestævne Strøby 30/1 • Pulje 2
Strøby-hallen
Køge BK (2)
Strøby-hallen
30.
søndag
10.25
AIK 65 Strøby Fodbold 1
-
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 2 (13) 5v5 • Pulje 1
Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
Solrød FC 1
Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
30.
søndag
10.30
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Kvinder
Senior
VinterBOLD 7/8-mands Kvindesenior 2 • Pulje 2
Strøbyhallen Kunstgræs
FC Storebælt
Strøbyhallen Kunstgræs
30.
søndag
10.52
AIK 65 Strøby Fodbold (1)
-
Herrer
U7
U7 dr (15) ½ banestævne Strøby 30/1 • Pulje 2
Strøby-hallen
Karlslunde IF (4)
Strøby-hallen
30.
søndag
11.20
AIK 65 Strøby Fodbold (2)
-
Herrer
U7
U7 dr (15) ½ banestævne Strøby 30/1 • Pulje 3
Strøby-hallen
Karise IK (1)
Strøby-hallen
30.
søndag
12.02
AIK 65 Strøby Fodbold (2)
-
Herrer
U7
U7 dr (15) ½ banestævne Strøby 30/1 • Pulje 3
Strøby-hallen
Køge BK (1)
Strøby-hallen
Februar 2022
5.
lørdag
10.30
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Kvinder
U13
VinterBOLD 8-mands U-13 piger 3 • Pulje 2
Strøbyhallen Kunstgræs
Greve Fodbold
Strøbyhallen Kunstgræs
5.
lørdag
11.10
AIK 65 Strøby Fodbold (1)
-
Herrer
U12
U12 dr (10) beg Inde/håndboldmål 3.runde • Pulje 1
Faxe Ladeplads Stadion
Holmegaard GB
Faxe Ladeplads Stadion
5.
lørdag
12.10
AIK 65 Strøby Fodbold (1)
-
Herrer
U12
U12 dr (10) beg Inde/håndboldmål 3.runde • Pulje 1
Faxe Ladeplads Stadion
Vemmelev Boldklub
Faxe Ladeplads Stadion
5.
lørdag
14.00
AIK 65 Strøby Fodbold (2)
-
Herrer
U12
U12 dr (10) beg Inde/håndboldmål 3.runde • Pulje 3
Faxe Ladeplads Stadion
IF Frem Bjæverskov Fodbold
Faxe Ladeplads Stadion
5.
lørdag
14.50
AIK 65 Strøby Fodbold (2)
-
Herrer
U12
U12 dr (10) beg Inde/håndboldmål 3.runde • Pulje 3
Faxe Ladeplads Stadion
FK Sydsjælland 05
Faxe Ladeplads Stadion
6.
søndag
10.30
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Kvinder
Senior
VinterBOLD 7/8-mands Kvindesenior 2 • Pulje 2
Strøbyhallen Kunstgræs
Vallensbæk IF
Strøbyhallen Kunstgræs
6.
søndag
11.55
AIK 65 Strøby Fodbold 1
-
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 2 (13) 5v5 • Pulje 1
Solrød Idrætscenter
VG Fodbold
Solrød Idrætscenter
6.
søndag
12.20
AIK 65 Strøby Fodbold 1
-
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 2 (13) 5v5 • Pulje 1
Solrød Idrætscenter
Solrød FC 1
Solrød Idrætscenter
13.
søndag
10.30
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Herrer
U13
VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 1 • Pulje 3
Strøbyhallen Kunstgræs
Store Merløse IF
Strøbyhallen Kunstgræs
13.
søndag
10.50
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Herrer
U8
U8 drenge (14) C+D Futsal Medaljestævne 13/2-22 • Pulje 3
Strøby-hallen
Vemmelev Boldklub
Strøby-hallen
13.
søndag
12.00
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Herrer
U15
VinterBOLD U-15 drenge 1-2 • Pulje 5
Strøbyhallen Kunstgræs
Herfølge BK
Strøbyhallen Kunstgræs
13.
søndag
12.40
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Herrer
U9
U9 drenge A+B (13) Futsal Medaljestævne 13/2-22 • Pulje 3
Strøby-hallen
Roskilde Boldklub
Strøby-hallen
13.
søndag
13.20
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Herrer
U9
U9 drenge A+B (13) Futsal Medaljestævne 13/2-22 • Pulje 3
Strøby-hallen
Brøndbyernes IF (1)
Strøby-hallen
13.
søndag
14.00
AIK 65 Strøby Fodbold (1)
-
Herrer
U10
U10 drenge C+D (12) Futsal Medaljestævne 13/2-22 • Pulje 4
Strøby-hallen
AIK 65 Strøby Fodbold (2)
Strøby-hallen
13.
søndag
14.30
AIK 65 Strøby Fodbold (2)
-
Herrer
U10
U10 drenge C+D (12) Futsal Medaljestævne 13/2-22 • Pulje 4
Strøby-hallen
KFUM BK, Roskilde
Strøby-hallen
13.
søndag
14.50
AIK 65 Strøby Fodbold (1)
-
Herrer
U10
U10 drenge C+D (12) Futsal Medaljestævne 13/2-22 • Pulje 4
Strøby-hallen
KFUM BK, Roskilde
Strøby-hallen
13.
søndag
15.30
AIK 65 Strøby Fodbold (2)
-
Herrer
U10
U10 drenge C+D (12) Futsal Medaljestævne 13/2-22 • Pulje 4
Strøby-hallen
FK Sydsjælland 05
Strøby-hallen
27.
søndag
10.40
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Herrer
U9
U9 drenge A+B (13) Futsal Medaljestævne 27/2-22 • Pulje 3
Taastrup Idrætshaller
Taastrup FC
Taastrup Idrætshaller
27.
søndag
11.30
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Herrer
U9
U9 drenge A+B (13) Futsal Medaljestævne 27/2-22 • Pulje 3
Taastrup Idrætshaller
Rosenhøj BK (1)
Taastrup Idrætshaller
Marts 2022
5.
lørdag
09.20
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Herrer
U13
U13 drenge (07) håndboldmål A Finals • Pulje 1
Roskilde-hallerne HAL C1
Kirke Hyllinge IF
Roskilde-hallerne HAL C1
5.
lørdag
10.00
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Herrer
U13
U13 drenge (07) håndboldmål A Finals • Pulje 1
Roskilde-hallerne HAL C1
Torslunde-Ishøj IF
Roskilde-hallerne HAL C1
5.
lørdag
10.30
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Kvinder
U13
VinterBOLD 8-mands U-13 piger 3 • Pulje 2
Strøbyhallen Kunstgræs
FC Lejre
Strøbyhallen Kunstgræs
5.
lørdag
10.30
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Herrer
U13
VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 1 • Pulje 3
Strøbyhallen Kunstgræs
VG Fodbold
Strøbyhallen Kunstgræs
5.
lørdag
12.00
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Herrer
U14
VinterBOLD U-14 drenge 3 • Pulje 5
Strøbyhallen Kunstgræs
Køge Nord FC
Strøbyhallen Kunstgræs
5.
lørdag
14.00
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Herrer
U16
VinterBOLD U-16 drenge 1-2 • Pulje 4
Strøbyhallen Kunstgræs
BK Friheden
Strøbyhallen Kunstgræs
6.
søndag
10.00
AIK 65 Strøby Fodbold 1
-
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 2 (13) 5v5 • Pulje 1
Benløsehallen Kunstgræs
Næstved I.F. 2
Benløsehallen Kunstgræs
6.
søndag
10.30
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Kvinder
Senior
VinterBOLD 7/8-mands Kvindesenior 2 • Pulje 2
Strøbyhallen Kunstgræs
Grantoften IF
Strøbyhallen Kunstgræs
6.
søndag
12.00
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Kvinder
U16
VinterBOLD U-16 piger 1-2 • Pulje 4
Strøbyhallen Kunstgræs
Køge BK
Strøbyhallen Kunstgræs
6.
søndag
12.40
AIK 65 Strøby Fodbold (2)
-
Herrer
U12
U12 dr (10) beg Inde/håndboldmål 4.runde Medalje • Pulje 1
Strøby-hallen
Albertslund IF
Strøby-hallen
6.
søndag
13.20
AIK 65 Strøby Fodbold (2)
-
Herrer
U12
U12 dr (10) beg Inde/håndboldmål 4.runde Medalje • Pulje 1
Strøby-hallen
VG Fodbold
Strøby-hallen
6.
søndag
14.00
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Herrer
U15
VinterBOLD U-15 drenge 1-2 • Pulje 5
Strøbyhallen Kunstgræs
FC Nakskov
Strøbyhallen Kunstgræs
6.
søndag
14.40
AIK 65 Strøby Fodbold (1)
-
Herrer
U12
U12 dr (10) beg Inde/håndboldmål 4.runde Medalje • Pulje 2
Strøby-hallen
HHF
Strøby-hallen
6.
søndag
15.10
AIK 65 Strøby Fodbold (1)
-
Herrer
U12
U12 dr (10) beg Inde/håndboldmål 4.runde Medalje • Pulje 2
Strøby-hallen
IF Frem Bjæverskov Fodbold
Strøby-hallen
6.
søndag
15.50
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Herrer
U12
U12 drenge (10) 2 Inde/håndboldmål 4.runde Medalje • Pulje 3
Strøby-hallen
Karlslunde IF
Strøby-hallen
6.
søndag
17.00
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Herrer
U12
U12 drenge (10) 2 Inde/håndboldmål 4.runde Medalje • Pulje 3
Strøby-hallen
Store Heddinge BK
Strøby-hallen
12.
lørdag
10.30
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Herrer
U12
VinterBold U12 Drenge 3 (10) 8v8 • Pulje 5
Strøbyhallen Kunstgræs
Køge BK
Strøbyhallen Kunstgræs
12.
lørdag
11.10
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Herrer
U9
U9 drenge(13) 3 Inde/håndboldmål 4.runde Medalje • Pulje 1
Strøby-hallen
Store Heddinge BK
Strøby-hallen
12.
lørdag
12.00
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Herrer
U14
VinterBOLD U-14 drenge 3 • Pulje 5
Strøbyhallen Kunstgræs
B. 73, Slagelse
Strøbyhallen Kunstgræs
12.
lørdag
12.10
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Herrer
U9
U9 drenge(13) 3 Inde/håndboldmål 4.runde Medalje • Pulje 1
Strøby-hallen
IF Frem Bjæverskov
Strøby-hallen
12.
lørdag
13.00
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Herrer
U9
U9 drenge (13) 2 Inde/håndboldmål 4.runde Medalje • Pulje 1
Strøby-hallen
Rosenhøj BK (1)
Strøby-hallen
12.
lørdag
13.30
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Herrer
U9
U9 drenge (13) 2 Inde/håndboldmål 4.runde Medalje • Pulje 1
Strøby-hallen
Greve Fodbold (2)
Strøby-hallen
12.
lørdag
14.30
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Kvinder
U10
U10 pi.(12) beg.Inde/håndboldmål 4.runde Medalje • Pulje 1
Strøby-hallen
VG Fodbold
Strøby-hallen
12.
lørdag
15.30
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Kvinder
U10
U10 pi.(12) beg.Inde/håndboldmål 4.runde Medalje • Pulje 1
Strøby-hallen
Faxe BK
Strøby-hallen
13.
søndag
10.30
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Kvinder
U13
VinterBOLD 8-mands U-13 piger 3 • Pulje 2
Strøbyhallen Kunstgræs
FA 2000
Strøbyhallen Kunstgræs
13.
søndag
10.30
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Kvinder
Senior
VinterBOLD 7/8-mands Kvindesenior 2 • Pulje 2
Strøbyhallen Kunstgræs
Tølløse BK
Strøbyhallen Kunstgræs
19.
lørdag
12.00
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Kvinder
U16
VinterBOLD U-16 piger 1-2 • Pulje 4
Strøbyhallen Kunstgræs
Ringsted Pigefodbold
Strøbyhallen Kunstgræs
19.
lørdag
14.00
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Herrer
U16
VinterBOLD U-16 drenge 1-2 • Pulje 4
Strøbyhallen Kunstgræs
Haslev FC
Strøbyhallen Kunstgræs
20.
søndag
10.30
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Herrer
U13
VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 1 • Pulje 3
Strøbyhallen Kunstgræs
Køge Nord FC
Strøbyhallen Kunstgræs
20.
søndag
12.00
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Herrer
U15
VinterBOLD U-15 drenge 1-2 • Pulje 5
Strøbyhallen Kunstgræs
Præstø IF
Strøbyhallen Kunstgræs
26.
lørdag
10.30
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Herrer
U12
VinterBold U12 Drenge 3 (10) 8v8 • Pulje 5
Strøbyhallen Kunstgræs
Såby Fodbold
Strøbyhallen Kunstgræs
26.
lørdag
12.00
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Herrer
U14
VinterBOLD U-14 drenge 3 • Pulje 5
Strøbyhallen Kunstgræs
Herfølge BK
Strøbyhallen Kunstgræs
April 2022
2.
lørdag
15.30
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Herrer
Senior
Serie 2 • Pulje 4
Strøbyhallen
Tune IF
Strøbyhallen
9.
lørdag
12.00
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Herrer
Senior
Serie 4 • Pulje 9
Strøbyhallen
Skensved IF
Strøbyhallen
16.
lørdag
12.00
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Herrer
Senior
Serie 4 • Pulje 9
Strøbyhallen
IF Frem Bjæverskov
Strøbyhallen
16.
lørdag
15.30
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Herrer
Senior
Serie 2 • Pulje 4
Strøbyhallen
FK Sydsjælland 05
Strøbyhallen