Menu
Kommende hjemmekampe
December 2022
10.
lørdag
10.40
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Kvinder
Senior
Indendørs Kvindesenior Håndboldmål • Pulje 5
Stevnshallen
Køge BK
Stevnshallen
10.
lørdag
11.10
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Herrer
U7
U7 dr (16) ½ banestævne Faxe Ladeplads 10/12 • Pulje 1
Faxe Ladeplads Stadion
Næstved I.F.
Faxe Ladeplads Stadion
10.
lørdag
11.20
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Kvinder
Senior
Indendørs Kvindesenior Håndboldmål • Pulje 5
Stevnshallen
Svogerslev BK (3)
Stevnshallen
10.
lørdag
12.10
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Herrer
U7
U7 dr (16) ½ banestævne Faxe Ladeplads 10/12 • Pulje 1
Faxe Ladeplads Stadion
Præstø IF
Faxe Ladeplads Stadion
11.
søndag
09.10
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Herrer
U11
U11 drenge(12) 3 Inde/håndboldmål 2.runde • Pulje 4
Tølløse Hallen
Sengeløse GI
Tølløse Hallen
11.
søndag
09.10
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Kvinder
U11
U11 pi.(12) beg. Inde/håndboldmål 2.runde • Pulje 3
Faxe Ladeplads Stadion
Vindinge IF
Faxe Ladeplads Stadion
11.
søndag
09.30
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Herrer
U10
U10 Drenge 1 (13) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 • Pulje 5
Strøbyhallen Kunstgræs
Glostrup
Strøbyhallen Kunstgræs
11.
søndag
10.20
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Herrer
U11
U11 drenge(12) 3 Inde/håndboldmål 2.runde • Pulje 4
Tølløse Hallen
Nykøbing IF
Tølløse Hallen
11.
søndag
10.20
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Kvinder
U11
U11 pi.(12) beg. Inde/håndboldmål 2.runde • Pulje 3
Faxe Ladeplads Stadion
Faxe-Haslev Pigefodbold
Faxe Ladeplads Stadion
11.
søndag
10.50
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Herrer
U12
U12 drenge (11) 3 Inde/håndboldmål 2.runde • Pulje 2
Tølløse Hallen
Tølløse BK
Tølløse Hallen
11.
søndag
10.50
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Herrer
U11
U11 dr. (12)beg.Inde/håndboldmål 2.runde • Pulje 4
Faxe Ladeplads Stadion
Bårse IF
Faxe Ladeplads Stadion
11.
søndag
12.00
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Herrer
U14
Træningskamp U14 Drenge Mester • Pulje 1
Strøbyhallen Kunstgræs
Ringsted IF
Strøbyhallen Kunstgræs
11.
søndag
12.00
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Herrer
U11
U11 dr. (12)beg.Inde/håndboldmål 2.runde • Pulje 4
Faxe Ladeplads Stadion
Præstø IF (2)
Faxe Ladeplads Stadion
11.
søndag
14.30
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Herrer
U12
U12 drenge (11) beg Inde/håndboldmål 2.runde • Pulje 1
Møllegårdhallen
Holbæk B&I
Møllegårdhallen
11.
søndag
15.30
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Herrer
U12
U12 drenge (11) beg Inde/håndboldmål 2.runde • Pulje 1
Møllegårdhallen
Herlufsholm GF (2)
Møllegårdhallen
17.
lørdag
10.30
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Herrer
M+40
M+40 7M/8M VinterBOLD • Pulje 3
Strøbyhallen Kunstgræs
Rebæk IF
Strøbyhallen Kunstgræs
18.
søndag
12.00
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Herrer
U16
U16 Drenge 1-2 (07) VinterBOLD • Pulje 1
Strøbyhallen Kunstgræs
FC Nakskov
Strøbyhallen Kunstgræs
Januar 2023
7.
lørdag
10.30
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Kvinder
U12
U12 Piger 3 (11) 8M VinterBOLD • Pulje 4
Strøbyhallen Kunstgræs
Ringsted Pigefodbold
Strøbyhallen Kunstgræs
14.
lørdag
12.00
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Herrer
U15
U15 Drenge 3-4 (08) VinterBOLD • Pulje 1
Strøbyhallen Kunstgræs
Toksværd Olstrup Fodbold
Strøbyhallen Kunstgræs
15.
søndag
09.40
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Herrer
U8
U8 drenge (15) 2 Inde/håndboldmål 3.runde • Pulje 1
Strøby-hallen
VG Fodbold
Strøby-hallen
15.
søndag
10.10
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Herrer
U8
U8 drenge (15) 2 Inde/håndboldmål 3.runde • Pulje 1
Strøby-hallen
BK Friheden
Strøby-hallen
15.
søndag
12.00
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Herrer
U14
U14 Drenge Mester (09) VinterBOLD • Pulje 2
Strøbyhallen Kunstgræs
Fremad Amager
Strøbyhallen Kunstgræs
15.
søndag
12.30
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Herrer
U10
U10 drenge(13) 1 Inde/håndboldmål 3.runde • Pulje 2
Strøby-hallen
IF Bytoften
Strøby-hallen
22.
søndag
16.10
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Herrer
U12
U12 drenge (11) 3 Inde/håndboldmål 3.runde • Pulje 3
Faxe Ladeplads Stadion
FK Sydsjælland 05
Faxe Ladeplads Stadion
22.
søndag
17.10
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Herrer
U12
U12 drenge (11) 3 Inde/håndboldmål 3.runde • Pulje 3
Faxe Ladeplads Stadion
Herlufsholm GF
Faxe Ladeplads Stadion
28.
lørdag
10.30
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Herrer
U13
U13 Drenge 4 (10) 8M VinterBOLD • Pulje 1
Strøbyhallen Kunstgræs
Faxe Ladeplads IF
Strøbyhallen Kunstgræs
28.
lørdag
10.30
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Kvinder
U14
U14 Piger (09) 7M/8M VinterBOLD • Pulje 1
Strøbyhallen Kunstgræs
Greve Fodbold
Strøbyhallen Kunstgræs
29.
søndag
09.00
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Herrer
U10
U10 Drenge 1 (13) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 • Pulje 5
NyBolig Park
Taastrup FC (2)
NyBolig Park
29.
søndag
10.30
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Herrer
U11
U11 Drenge 4 (12) 8M VinterBOLD • Pulje 9
Strøbyhallen Kunstgræs
Suså IF
Strøbyhallen Kunstgræs
29.
søndag
10.30
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Kvinder
U12
U12 Piger 3 (11) 8M VinterBOLD • Pulje 4
Strøbyhallen Kunstgræs
Nykøbing FC
Strøbyhallen Kunstgræs
29.
søndag
12.00
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Herrer
U16
U16 Drenge 1-2 (07) VinterBOLD • Pulje 1
Strøbyhallen Kunstgræs
Præstø IF
Strøbyhallen Kunstgræs
Februar 2023
4.
lørdag
09.40
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Kvinder
U11
U11 pi.(12) beg. Inde/håndboldmål 3.runde • Pulje 3
Strøby-hallen
Dianalund IF
Strøby-hallen
4.
lørdag
10.10
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Kvinder
U11
U11 pi.(12) beg. Inde/håndboldmål 3.runde • Pulje 3
Strøby-hallen
Fløng-Hedehusene Fodbold
Strøby-hallen
4.
lørdag
10.30
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Herrer
U13
U13 Drenge 4 (10) 8M VinterBOLD • Pulje 1
Strøbyhallen Kunstgræs
Herlufsholm GF
Strøbyhallen Kunstgræs
4.
lørdag
10.50
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Herrer
U11
U11 dr. (12)beg.Inde/håndboldmål 3.runde • Pulje 3
Strøby-hallen
Store Heddinge BK
Strøby-hallen
4.
lørdag
12.00
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Herrer
U11
U11 dr. (12)beg.Inde/håndboldmål 3.runde • Pulje 3
Strøby-hallen
Bagsværd BK
Strøby-hallen
4.
lørdag
12.30
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Herrer
U11
U11 drenge(12) 3 Inde/håndboldmål 3.runde • Pulje 5
Strøby-hallen
Store Heddinge BK
Strøby-hallen
4.
lørdag
13.40
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Herrer
U11
U11 drenge(12) 3 Inde/håndboldmål 3.runde • Pulje 5
Strøby-hallen
Præstø IF
Strøby-hallen
4.
lørdag
14.40
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Kvinder
U12
U12 pige (11) 2 Inde/håndboldmål 3.runde • Pulje 2
Strøby-hallen
Greve Fodbold
Strøby-hallen
4.
lørdag
15.10
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Kvinder
U12
U12 pige (11) 2 Inde/håndboldmål 3.runde • Pulje 2
Strøby-hallen
Lyngby Boldklub 1921
Strøby-hallen
4.
lørdag
16.50
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Herrer
U12
U12 drenge (11) beg Inde/håndboldmål 3.runde • Pulje 2
Strøby-hallen
Hårlev/Hellested
Strøby-hallen
5.
søndag
09.30
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Herrer
U10
U10 Drenge 1 (13) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 • Pulje 5
Solrød Idrætscenter
Næstved I.F.
Solrød Idrætscenter
5.
søndag
10.30
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Herrer
U11
U11 Drenge 4 (12) 8M VinterBOLD • Pulje 9
Strøbyhallen Kunstgræs
Vordingborg IF
Strøbyhallen Kunstgræs
5.
søndag
10.30
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Herrer
U10
U10 Drenge 1 (13) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 • Pulje 5
Solrød Idrætscenter
Herlev IF
Solrød Idrætscenter
11.
lørdag
10.30
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Kvinder
U14
U14 Piger (09) 7M/8M VinterBOLD • Pulje 1
Strøbyhallen Kunstgræs
FC Lejre
Strøbyhallen Kunstgræs
Marts 2023
4.
lørdag
10.30
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Herrer
U13
U13 Drenge 4 (10) 8M VinterBOLD • Pulje 1
Strøbyhallen Kunstgræs
Præstø IF
Strøbyhallen Kunstgræs
4.
lørdag
10.30
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Herrer
M+40
M+40 7M/8M VinterBOLD • Pulje 3
Strøbyhallen Kunstgræs
Greve Fodbold
Strøbyhallen Kunstgræs
4.
lørdag
12.00
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Herrer
U15
U15 Drenge 3-4 (08) VinterBOLD • Pulje 1
Strøbyhallen Kunstgræs
Karise IK
Strøbyhallen Kunstgræs
4.
lørdag
14.40
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Kvinder
U12
U12 pige (11) 2 Inde/håndboldmål 4.runde • Pulje 2
Faxe Ladeplads Stadion
Vordingborg IF
Faxe Ladeplads Stadion
4.
lørdag
15.10
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Kvinder
U12
U12 pige (11) 2 Inde/håndboldmål 4.runde • Pulje 2
Faxe Ladeplads Stadion
Faxe Ladeplads IF
Faxe Ladeplads Stadion