Menu
Kommende hjemmekampe
August 2022
3.
onsdag
19.00
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Herrer
Senior
Træningskamp Serie 2 • Pulje 1
Strøbyhallen Kunstgræs
FC Lejre
Strøbyhallen Kunstgræs
10.
onsdag
18.30
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Herrer
M+40
8-M+40 2 - Efterår • Pulje 6
Strøbyhallen
Borup IF Fodbold
Strøbyhallen
10.
onsdag
18.30
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Kvinder
U14
U14 Piger 8-mands 2 (09) Efterår • Pulje 3
Strøbyhallen
Nykøbing FC
Strøbyhallen
11.
torsdag
18.30
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 4 (10) Efterår • Pulje 6
Strøbyhallen
Faxe Ladeplads IF
Strøbyhallen
13.
lørdag
10.00
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Herrer
U14
U14 Drenge 1 (09) Efterår • Pulje 2
Strøbyhallen
Næstved I.F.
Strøbyhallen
13.
lørdag
11.00
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Herrer
U11
U11 Drenge 2 8-mands (12) Efterår • Pulje 4
Strøbyhallen
Tune IF
Strøbyhallen
13.
lørdag
11.00
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Kvinder
U12
U12 Piger 3 8-mands (11) Efterår • Pulje 4
Strøbyhallen
Køge BK
Strøbyhallen
13.
lørdag
12.00
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Kvinder
U18
U18 Piger 2 (05-06) Efterår • Pulje 1
Strøbyhallen Kunstgræs
IF Skjold Birkerød
Strøbyhallen Kunstgræs
13.
lørdag
12.00
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Herrer
Senior
Serie 4 - Efterår • Pulje 11
Strøbyhallen
Hastrup FC
Strøbyhallen
13.
lørdag
14.00
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Herrer
Senior
Serie 2 • Pulje 4
Strøbyhallen
IF Frem Bjæverskov
Strøbyhallen
16.
tirsdag
18.45
AIK 65 Strøby Fodbold (S2)
-
Herrer
Senior
Seriepokalen 22/23 • Pulje 1
Strøbyhallen
Karlslunde IF (S2)
Strøbyhallen
17.
onsdag
18.30
AIK 65 Strøby Fodbold (2)
-
Kvinder
U18
Ungdomspokalen U18 Piger (05-06) 22/23 • Pulje 1
Strøbyhallen
Ringsted Dame FK (1)
Strøbyhallen
17.
onsdag
18.30
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Kvinder
Senior
8-Kvindesenior 1 - Efterår • Pulje 6
Strøbyhallen
Ishøj IF
Strøbyhallen
20.
lørdag
10.00
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Herrer
U15
U15 Drenge 3 (08) Efterår • Pulje 3
Strøbyhallen
B. 73, Slagelse
Strøbyhallen
20.
lørdag
11.00
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 3 (10) Efterår • Pulje 6
Strøbyhallen
B. 73, Slagelse
Strøbyhallen
20.
lørdag
12.00
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Herrer
U16
U16 Drenge 2 (07) Efterår • Pulje 2
Strøbyhallen
Hvalsø IF
Strøbyhallen
23.
tirsdag
18.30
AIK 65 Strøby Fodbold (1)
-
Herrer
U14
Ungdomspokalen U14 Drenge (09) 22/23 • Pulje 1
Strøbyhallen
Solrød FC (Liga 3)
Strøbyhallen
24.
onsdag
18.30
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Kvinder
U18
U18 Piger 2 (05-06) Efterår • Pulje 1
Strøbyhallen
Solrød FC
Strøbyhallen
24.
onsdag
18.30
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Herrer
M+40
8-M+40 2 - Efterår • Pulje 6
Strøbyhallen
Taastrup FC (1)
Strøbyhallen
24.
onsdag
18.30
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Kvinder
Senior
8-Kvindesenior 1 - Efterår • Pulje 6
Strøbyhallen
Lellinge IF
Strøbyhallen
24.
onsdag
18.30
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Kvinder
U14
U14 Piger 8-mands 2 (09) Efterår • Pulje 3
Strøbyhallen
Herlufsholm GF
Strøbyhallen
24.
onsdag
18.30
AIK 65 Strøby Fodbold (2)
-
Herrer
U16
Ungdomspokal U16 Drenge (07) 22/23 • P1
Strøbyhallen
Fremad Amager (3)
Strøbyhallen
27.
lørdag
10.00
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Herrer
U15
U15 Drenge 3 (08) Efterår • Pulje 3
Strøbyhallen
Karlslunde IF
Strøbyhallen
27.
lørdag
10.00
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Herrer
U14
U14 Drenge 1 (09) Efterår • Pulje 2
Strøbyhallen Kunstgræs
Herfølge BK
Strøbyhallen Kunstgræs
27.
lørdag
12.00
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Herrer
Senior
Serie 4 - Efterår • Pulje 11
Strøbyhallen
Køge FC
Strøbyhallen
27.
lørdag
14.00
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Herrer
Senior
Serie 2 • Pulje 4
Strøbyhallen
Greve Fodbold
Strøbyhallen
31.
onsdag
18.45
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 3 (10) Efterår • Pulje 6
Strøbyhallen
Køge FC
Strøbyhallen
September 2022
1.
torsdag
18.30
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 4 (10) Efterår • Pulje 6
Strøbyhallen
Solrød FC
Strøbyhallen
3.
lørdag
10.00
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Herrer
U14
U14 Drenge 1 (09) Efterår • Pulje 2
Strøbyhallen
Haslev FC
Strøbyhallen
3.
lørdag
11.00
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Kvinder
U12
U12 Piger 3 8-mands (11) Efterår • Pulje 4
Strøbyhallen
Herlufsholm GF
Strøbyhallen
3.
lørdag
12.00
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Herrer
U16
U16 Drenge 2 (07) Efterår • Pulje 2
Strøbyhallen
Kalundborg GB
Strøbyhallen
7.
onsdag
18.15
AIK 65 Strøby Fodbold (rk. 3)
-
Herrer
U15
Ungdomspokalen U15 Drenge B (08) 22/23 • Pulje 1
Strøbyhallen
Vinder af Solrød (rk.3) - Himmelev (rk.2)
Strøbyhallen
7.
onsdag
18.30
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Herrer
M+40
8-M+40 2 - Efterår • Pulje 6
Strøbyhallen
Store Merløse IF
Strøbyhallen
7.
onsdag
18.30
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Kvinder
Senior
8-Kvindesenior 1 - Efterår • Pulje 6
Strøbyhallen
Røde Stjerne BK (1)
Strøbyhallen
7.
onsdag
18.30
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Kvinder
U14
U14 Piger 8-mands 2 (09) Efterår • Pulje 3
Strøbyhallen
Hårlev BK
Strøbyhallen
7.
onsdag
19.00
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Kvinder
U18
U18 Piger 2 (05-06) Efterår • Pulje 1
Strøbyhallen
Amager Pigefodbold
Strøbyhallen
10.
lørdag
10.00
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Herrer
U15
U15 Drenge 3 (08) Efterår • Pulje 3
Strøbyhallen
Greve Fodbold
Strøbyhallen
10.
lørdag
11.00
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 3 (10) Efterår • Pulje 6
Strøbyhallen
Ringsted IF
Strøbyhallen
10.
lørdag
11.00
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Herrer
U11
U11 Drenge 2 8-mands (12) Efterår • Pulje 4
Strøbyhallen
Taastrup FC
Strøbyhallen
10.
lørdag
12.00
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Herrer
Senior
Serie 4 - Efterår • Pulje 11
Strøbyhallen
Køge Nord FC
Strøbyhallen
10.
lørdag
14.00
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Herrer
Senior
Serie 2 • Pulje 4
Strøbyhallen
Ejby IF Fodbold
Strøbyhallen
14.
onsdag
18.30
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Kvinder
Senior
8-Kvindesenior 1 - Efterår • Pulje 6
Strøbyhallen
Kværkeby IF
Strøbyhallen
15.
torsdag
18.30
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 4 (10) Efterår • Pulje 6
Strøbyhallen
Havdrup Fodbold
Strøbyhallen
17.
lørdag
11.00
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Kvinder
U12
U12 Piger 3 8-mands (11) Efterår • Pulje 4
Strøbyhallen
Sorø Freja
Strøbyhallen
17.
lørdag
12.00
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Herrer
U16
U16 Drenge 2 (07) Efterår • Pulje 2
Strøbyhallen
Haslev FC
Strøbyhallen
21.
onsdag
18.30
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Kvinder
U18
U18 Piger 2 (05-06) Efterår • Pulje 1
Strøbyhallen
Fredensborg BI
Strøbyhallen
21.
onsdag
18.30
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Herrer
M+40
8-M+40 2 - Efterår • Pulje 6
Strøbyhallen
Ishøj IF
Strøbyhallen
21.
onsdag
18.30
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Kvinder
U14
U14 Piger 8-mands 2 (09) Efterår • Pulje 3
Strøbyhallen
Nykøbing FC
Strøbyhallen
24.
lørdag
10.00
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Herrer
U15
U15 Drenge 3 (08) Efterår • Pulje 3
Strøbyhallen
IF Frem Bjæverskov
Strøbyhallen
24.
lørdag
10.00
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Herrer
U14
U14 Drenge 1 (09) Efterår • Pulje 2
Strøbyhallen Kunstgræs
Nykøbing FC
Strøbyhallen Kunstgræs
24.
lørdag
11.00
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 3 (10) Efterår • Pulje 6
Strøbyhallen
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
Strøbyhallen
24.
lørdag
11.00
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Herrer
U11
U11 Drenge 2 8-mands (12) Efterår • Pulje 4
Strøbyhallen
Tuse IF
Strøbyhallen
24.
lørdag
12.00
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Herrer
U16
U16 Drenge 2 (07) Efterår • Pulje 2
Strøbyhallen Kunstgræs
Skælskør/ØB
Strøbyhallen Kunstgræs
24.
lørdag
12.00
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Herrer
Senior
Serie 4 - Efterår • Pulje 11
Strøbyhallen
Lellinge IF
Strøbyhallen
24.
lørdag
14.00
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Herrer
Senior
Serie 2 • Pulje 4
Strøbyhallen
Holmegaard GB
Strøbyhallen
29.
torsdag
18.00
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 4 (10) Efterår • Pulje 6
Strøbyhallen
Herfølge BK
Strøbyhallen
Oktober 2022
1.
lørdag
11.00
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Herrer
U11
U11 Drenge 2 8-mands (12) Efterår • Pulje 4
Strøbyhallen
Lynge-Broby IF
Strøbyhallen
1.
lørdag
11.00
AIK 65 Strøby Fodbold
-
Kvinder
U12
U12 Piger 3 8-mands (11) Efterår • Pulje 4
Strøbyhallen
Faxe-Haslev Pigefodbold
Strøbyhallen